Кошик
9 відгуків
УКРПРОМТЕХ
+380 (50) 376-60-86
+380 (67) 370-27-22

Сироварні

Домашня сироварня - це спеціальний пристрій для бажаючих зайнятися сыроделием на постійній основі для себе чи подальшого продажу. Їх використання дозволяє отримувати високоякісний і смачний продукт з мінімальними витратами.

Особливості сыроварень для домашнього використання

Сучасні сироварні представляють собою техніку з нержавіючої сталі. Саме цей матеріал найкраще переносить високі температури, не окислюється і не піддається корозії. Найбільш важлива відмінність між пристроєм для приготування сиру і мультиварка, каструлею - це можливість виставлення певної температури і обов'язковий рівномірний нагрів ємності з допомогою водяної сорочки.

Купити домашню сироварню в Україні можна декількох видів. Пристрої виконані з нержавіючої сталі і мають докладну інструкцію експлуатації. Їх використання дозволяє готувати в домашніх умовах як м'який, так і твердий сир різних видів. У пристрої можна готувати будь-які кисломолочні продукти.

Побутові сироварні бувають двох типів:

  1. Звичайні апарати.
  2. Сироварня з функцією пастеризації.

Професійні сироварні відрізняються обсягом, підходять для використання до 200 літрів молока. Вони мають додаткові функції, серед яких автоматична мішалка з програмованим часом, швидкістю мешания. Сучасні моделі мають функцію автоматичного пастеризації, яка відбувається за допомогою плавного нагрівання і швидкого охолодження котла за допомогою води.

Вибір домашньої сироварні

Для більшості сироварень потрібен доступ до електрики і води. На виході, в залежності від обсягу самого пристрою, можна отримати близько 1 кг твердого сиру або інший обсяг кисломолочних продуктів (сир, йогурт, сметана тощо). Прості моделі апаратів ідеально підійдуть для бажає отримувати якісні та корисні продукти в домашніх умовах, а також для тих, хто має постійне джерело одержання молока. Власники кіз чи корів можуть не тільки отримувати домашній сир і ділитися з близькими, а й стати підприємцями.

Прежде всего стоит определиться с объемом сыроварни - от 10 литров и выше. Далее решить, нужны ли дополнительные параметры. В нашем интернет-магазине все модели имеют полную комплектацию, после приобретения сразу можно начинать готовить сыр в домашних условиях.

Купить современную сыроварню

Купить домашнюю сыроварню в Украине можно в нашем интернет-магазине. Мы предоставляем на выбор устройства напрямую от производителя, благодаря чему можем предложить низкую цену и высокое качество.

Наши домашние сыроварни имеют такие преимущества:

  • якісна нержавіюча сталь, з якої виготовлено пристрій, має тривалий термін експлуатації, зносостійка і не деформується від високих температур;
  • великий вибір розмірів і обсягів апаратів, що підійде для різних потреб;
  • всі сироварні безпечні у використанні, пройшли всі тести на герметичність, відповідають стандартам якості;
  • тривалий термін використання, залежно від зберігання і частоти використання;
  • зручність використання, пристрій легко розбирається, миється;
  • апарат займає мінімум місця і легко зберігається;
  • все устройства полностью укомплектованы, имеют необходимый набор функций.

Заказать домашнюю сыроварню просто. Выберите желаемую модель и оформите покупку. При наличии проблем с выбором или необходимости консультации, обратитесь к нашим менеджерам. Они помогут определиться и оформят заказ. Доставка происходит в кратчайшие сроки в любую точку страны.