Кошик
9 відгуків
УКРПРОМТЕХ
+380 (50) 376-60-86
+380 (67) 370-27-22

Котли пароводяні та Ємності

Ємності вертикальні з нержавіючої сталі

Для приготування алкогольних напоїв у домашніх умовах необхідно якісне обладнання. Саме воно є гарантією отримання ідеального продукту на виході.

Мало мати якісну сировину і в точності слідувати рецептами, для кращого результату потрібно купити надійну техніку, яка не підведе в найбільш важливий момент. Таке обладнання широко представлено в каталозі нашого інтернет-магазину. Серед інших товарів для самогоноваріння, варто вибрати і купити пароводяної котел для приготування різноманітних алкогольних напоїв.

Навіщо потрібен пароводяної котел

Пароводяної котел для самогоноваріння - це спеціальна варильна ємність для готування різних алкогольних напоїв. Він підходить для етапів перегонки, затирання, бродіння. Всі агрегати мають продуману конструкцію, швидко встановлюються, розбираються і зливаються. Їх можна використовувати спільно з плитою будь-якого типу.

Професійний пароводяної котел з мішалкою має широке застосування. Так, він використовується для отримання спирту-сирцю, але найчастіше для домашнього виготовлення пива. Апарат є бражным резервуаром, після чого продукт відправляється на дистиляцію, для варіння пива, ректифікації.

Апарат підходить для роботи з брагою будь-якого виду: традиційною цукровою, крохмальної, на крупах (кукурудза, ячмінь, пшениця). Обладнання має відмітну рису - в процесі роботи створюється пароводяна оболонка, сорочка, яка захищає стінки від налипання навіть густий браги, а також від пригорання при сильному нагріванні.

Пароводяна сорочка забезпечує рівномірність нагрівання з усіх боків, завдяки чому поліпшується якість готового напою. Саме пароводяна оболонка відповідає за швидке охолодження продукту, що особливо важливо для приготування пива та інших напоїв.

Особливості вибору

Сьогодні пароводяні ємності є функціональними пристроями, які підходять для вирішення будь-яких завдань при самогоноварении або приготуванні пива. Вони бувають різного об'єму, що підходить як для домашнього готування, так і промислових масштабів. Самі пристрої можуть мати ручне і автоматичне управління.

Можна знайти пароводяні котли з вбудованим блоком управління або без нього, укомплектовані датчиками температури, тиску, з можливістю віддаленого керування апаратом.

Стоимость аппарат определяется наличием дополнительного функционала и комплектации. Так, можно выбирать идеальное устройство, в зависимости от бюджета.

Купить пароводяной котел

При заказе оборудования для приготовления алкогольных напитков в нашем интернет-магазине можно быть уверенным в высоком качестве и надежности любого аппарата. К достоинствам наших пароводяных котлов можно отнести:
  • высокое качество материала изготовления - нержавеющей стали. Она износостойкая, жаропрочная;
  • великий вибір варіантів, у тому числі обсяг від 90 літрів, з додатковою комплектацією або без неї;
  • безпека використання агрегату, він пройшов всі тести на герметичність;
  • процес приготування стабільний і швидкий, адже внутрішні технології відповідають за рівномірність нагрівання по всій поверхні;
  • в апараті є вбудований ТЕН, який легко виймається при необхідності;
  • котел легко розбирати і мити.

Щоб купити пароводяної котел для приготування алкогольних напоїв, зробіть замовлення через наш сайт або по телефону. При наявності будь-яких питань або необхідності в допомозі при виборі, скористайтесь безкоштовною консультацією наших фахівців.